SEA LIFE Center

Kategorie:
Zdroj: wikipedia.org
Zdroj: wikipedia.org

SEA LIFE Aquarium Center je vyhledávanou atrakcí v Portu.
Celý komplex je rozprostřen na ploše 2 400 čterečních metrů a ve 31 akváriích hostí přes 5 800 mořských tvorů, patřících do více než sta živočišných druhů. V největší z nádrží, pojmenované “Neptunovo království”, je vybudovaný prosklený tunel, díky němuž stanete doslova uprostřed mořského dění.

Kolem vás proplouvají žraloci, rejnoci, mořští koníci a další tropické ryby, stejně jako místní původní druhy ryb jako sumec, pstruh, kapr nebo střevle.

Portské SEA LIFE Aquarium Center vás přenese do magického světa pod mořskou hladinou, kde žijí ta nejkrásnější, nejbizarnější a fascinující stvoření. Můžete si je zblízka prohlédnout a téměř se jich dotýkat. Atmosféru tomuto zážitku dodává i reálné prostředí, které věrně napodobuje skutečné mořské podmínky.

Návštěvníci procházejí skleněným tunelem (zdroj: feelporto.com)
Návštěvníci procházejí skleněným tunelem (zdroj: feelporto.com)

Akvárium pořádá i spoustu akcí na podporu zachování ekologické rovnováhy v mořích a buduje toto povědomí ve všech svých návštěvnících.

Najdete jej v City parku, blízko Gonçalves Zarco Plaza. Otevírací doba je pondělí až pátek od 10 do 18 hodin, sobotu a neděli od 10 do 19 hodin. Další informace najdete na webových stránkách centra.

Napsat komentář